banner 1

Log in

1371486 10200561185141839 1572247413 s a.o. kyparissias sima pamisos sima 10711152 956258311067969 7027820325173521749 n apollonas kal. sima pulos messiniakos sima a.s. androushs dorieas doriou ao diavolitsiouolympiakos a.o. sperxogeias sima ethnikos meligala sima asteras arfaron sima panthouriakos miltiadis farai sima Erani sima aproxoma aokoronis aiaskalamatas omonoia sima a.o. methonis sima iraklis neosaris kerames apollonpetalidiou2 papaflesxoras xandrinaikos anagennisi paralias logo aeavias

Α', Α1, Β', Γ' ΕΠΣΜ: Τελικά αποτελέσματα (6/2)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου σε Α', Α1, Β' και Γ' ΕΠΣΜ έχουν ως εξής: 

Α' ΕΠΣΜ
(20η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1. Δωριέας Δωρίου  - ΑΟ Κυπαρισσίας Δωρίου Σάββατο 06/02/16 15:00 Π. Σερεμέτης, Φ. Κασκάνης, Χ. Τσοπανάκης 0-3 
2. Μεσσηνιακός ΓΣ - ΑΟ Φαραί «Σταύρος Παπαδόπουλος» Σάββατο 06/02/16 15:00 Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Ε. Ζαρακοβίτης, Π. Ηλιόπουλος 2-3 
3. Μιλτιάδης Πύργου Τριφυλίας - ΑΟ Διαβολιτσίου Πύργου Τριφυλίας Σάββατο 06/02/16 15:00 Δ. Πλακογιάννης, Κ. Αδαμόπουλος, Μ. Καρβούνης 1-1 
4. Αστέρας Αρφαρών - Απόλλωνας Καλαμάτας Αρφαρών Κυριακή 07/02/16 15:00 Δ. Νίκας, Κ. Αδαμόπουλος, Ε. Μπασιλάρης  
5. Τσικλητήρας Πύλου - Τέλλος Άγρας Γαργαλιάνων Πύλου Κυριακή 07/02/16 15:00 Η. Αλεξέας, Ν. Γκούμας, Η. Ρέκκας  
6. Πάμισος Μεσσήνης - ΑΣ Ανδρούσης Μεσσήνης Κυριακή 07/02/16 15:00 Η. Νικολόπουλος, Σ. Τσαούση, Δ. Ταβουλαρέας  
7. Εθνικός Μελιγαλά - ΑΣ Πανθουριακός Μελιγαλά Κυριακή 07/02/16 15:00 Μ. Καρβούνης, Ι. Γιαννέτσος, Χ. Γεωργαντάς  
8. Ολυμπιακός Καλαμάτας - ΑΟ Σπερχογείας «Γεώργιος Λουκαρέας» Κυριακή 07/02/16 15:00 Γ. Μπλάνας, Ν. Τσίρμπας, Β. Βρυώνης  
 
Α1 ΕΠΣΜ
(18η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9. Ομόνοια Καλαμάτας - Αίαντας Καλαμάτας «Γεώργιος Λουκαρέας» Σάββατο 06/02/16 15:00 Η. Νικολόπουλος, Η. Σκόρδος, Σ. Τσαούση 0-2 
10. Ακρίτας Κορώνης - Χανδριναϊκός ΠΣ Κορώνης Σάββατο 06/02/16 15:00 Δ. Γιαννόπουλος, Ι. Γιαννέτσος, Ν. Τσίρμπας 4-2 
11. Ηρακλής Καλαμάτας - Νέος Άρις «Παναγιώτης Μπαχράμης» Σάββατο 06/02/16 18:30 Γ. Μπλάνας, Ε. Ζαρακοβίτης, Π. Ηλιόπουλος  
12. Εράνη Φιλιατρών - Αναγέννηση Παραλίας Φιλιατρών Κυριακή 07/02/16 15:00 Δ. Γιαννόπουλος, Χ. Τσοπανάκης, Α. Καυκάς  
13. ΑΟ Ασπροχώματος - Απόλλωνας Πεταλιδίου Ασπροχώματος Κυριακή 07/02/16 15:00 Σ. Λάμιας, Ε. Παναγιωτόπουλος, Μ. Μανιατέας  
14. ΑΕ Αβίας - Παπαφλέσσας Χώρας Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Μεσσηνίας Κυριακή 07/02/16 15:00 Κ. Ψηλοπαναγιώτης, Φ. Κασκάνης, Δ. Σταυρόπουλος  
15. Κεραυνός Καλαμάτας - ΑΟ Μεθώνης «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 07/02/16 18:30 Δ. Πλακογιάννης, Χ. Καστανάς, Η. Τσουλάκος  
 
Β' ΕΠΣΜ - 1ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16. ΑΕ Γαργαλιάνων - Αστέρας Μικρομάνης Γαργαλιάνων Σάββατο 06/02/16 15:00 Χ. Καστανάς, Ξ. Κωνσταντόπουλος, Δ. Τσακόπουλος 0-3 
17. Θύελλα Μερόπης - Πανιώνιος Καλαμάτας Διαβολιτσίου Σάββατο 06/02/16 15:00 Ι. Κουτσαναστάσης, Κ. Αντωνόπουλος, Α. Τσουκάλη 0-1 
18. ΑΟΠΚ Πατίστα - Διαγόρας Κοπανακίου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Σάββατο 06/02/16 15:00 Σ. Λάμιας, Ε. Μπασιλάρης, Ε. Αναγνωστόπουλος 1-0 
19. Παπαφλέσσας Άμφειας - ΑΕ Αιθαίας «Πέτρος Γεωργανάς» Κυριακή 07/02/16 12:00 Η. Τσουλάκος, Γ. Νιάρχος, Α. Μιχαλόπουλος  
20. Ηρακλής Κυπαρισσίας - ΠΑΟ Καλού Νερού Κυπαρισσίας Κυριακή 07/02/16 15:00 Ε. Ζαρακοβίτης, Α. Τσουκάλη, Π. Ηλιόπουλος  
21. ΑΟ Φυτειάς - Ατρόμητος Πλατύ «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 07/02/16 15:00 Ν. Τουρλομούσης, Κ. Βοσνάκης, Μ. Ζέρβα  
Β' ΕΠΣΜ - 2ος Όμιλος
(16η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22. ΑΟ Στενωσιάς - Θύελλα Χαρακοπιού Στενωσιάς Σάββατο 06/02/16 15:00 Δ. Νίκας, Ε. Παναγιωτόπουλος, Α. Καυκάς 3-0 
23. Ακαδημία Παμίσου Μεσσήνης - Ολυμπιακός Ανάληψης Μεσσήνης Σάββατο 06/02/16 15:00 Ν. Τουρλομούσης, Μ. Μανιατέας, Γ. Μιχαλόπουλος 0-1 
24. Δόξα Καλαμάτας - Παναθηναϊκός Καλαμάτας «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 07/02/16 12:30 Χ. Καστανάς, Ξ. Κωνσταντόπουλος, Γ. Γαλακούτης  
25. Ατρόμητος Καλαμάτας - ΠΑΟ Καλλιθέας «Γεώργιος Λουκαρέας» Κυριακή 07/02/16 12:30 Π. Σερεμέτης, Θ. Αγγελακάκης, Ε. Αναγνωστόπουλος  
26. ΑΕ Μάνης - Παπαφλέσσα Βλαχόπουλου Πλάτσας Κυριακή 07/02/16 15:00 Η. Σκόρδος, Α. Κυριόπουλος, Δ. Τάγαρης  
27. ΑΕΚ Καλαμάτας - Πράσινα Πουλιά «Γεώργιος Λουκαρέας» Δευτέρα 08/02/16 15:30 Σ. Τσαούση, Κ. Βοσνάκης, Γ. Μιχαλόπουλος  
 
Γ' ΕΠΣΜ - 1ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28. ΠΑΟΚ - Ερμής Καλαμάτας Ασπροχώματος Σάββατο 06/02/16 15:00 Η. Ρέκας, Κ. Βοσνάκης, Δ. Ρηγοπούλου 1-1 
29. ΑΟ Βέργας - ΑΠΟ Ίκαρος Καλαμάτας «Παναγιώτης Μπαχράμης» Κυριακή 07/02/16 10:00 Δ. Ταβουλαρέας, Δ. Σταύρου, Χ. Λίγγρη  
30. ΑΟ Πανευαϊκός – ΑΟ Λαιΐκων «Βασίλης Μαλαφέκας» Κυριακή 07/02/16 12:00 Β. Σακκάς, Δ. Τσακόπουλος, Φ. Χέλη  
Γ' ΕΠΣΜ - 2ος Όμιλος
(12η αγωνιστική)
 ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
31. ΑΣ Δαναός - ΑΕ Λογγάς Αθλητικό Κέντρο ΕΠΣ Μεσσηνίας Σάββατο 06/02/16 15:00 Ν. Γκούμας, Α. Κυριόπουλος, Δ. Σταύρου 1-2 
32. ΑΟ Χατζή - ΑΠΣ Άρις Καλαμάτας Χατζή Σάββατο 06/02/16 15:00 Χ. Γεωργαντάς, Θ. Αγγελακάκης, Σ. Μπότη 0-7 
33. Θησέας Καλαμάτας - Νέδουσα Αλαγονίας «Γεώργιος Λουκαρέας» Κυριακή 07/02/16 10:00 Ι. Μαντάς, Μ. Ζέρβα, Π. Κομπιλίρης  
34. ΑΣ Φυτειάς – Νέστωρας Πύλου «Παναγιώτης Μπαχράμης» Δευτέρα 08/02/16 18:00 Ι. Κουτσαναστάσης, Κ. Αντωνόπουλος, Ε. Τσαούση  
 
Last modified onΚυριακή, 07 Φεβρουάριος 2016 09:12

12°C

Καλαμάτα

Mostly Cloudy

Wind: 0 km/h

  • 24 Mar 2016 17°C 8°C
  • 25 Mar 2016 16°C 4°C
Banner 468 x 60 px